ارزانترین اکانت های ربات کلش با 50 درصد تخفیف
★ مرگ دلخراش 4 ایرانی مهاجر در یونان - ★★★™Google★★★

★ مرگ دلخراش 4 ایرانی مهاجر در یونان

چهارشنبه 3 آذر‌ماه سال 1389 ساعت 04:35 ب.ظ
نیروهای پلیس پس از مشاهده کامیونی که در یکی از جاده ها در نزدیکی امفیلوکسیا در غرب یونان متوقف شده بود به بازرسی این کامیون اقدام و این اجساد را کشف کردند.

جسد چهار مهاجر ایرانی که بر اثر خفگی در داخل کامیونی جان باختند، کشف شد.

به گزارش آخرین نیوز، پلیس یونان پس از کشف اجسادی در غرب این کشور اعلام کرد  جسد چهار مهاجر که احتمالا ایرانی بودند براثر خفگی در داخل کامیونی که قرار بود آنان را به ایتالیا منتقل کند کشف شد.


فرانس پرس به نقل از یک منبع آگاه پلیس یونان نوشت: اجساد قربانیان که همگی مرد بودند در داخل کانتینرکامیونی که پلاک ایتالیا داشت کشف شد.

به گفته این منابع، نیروهای پلیس پس از مشاهده کامیونی که در یکی از جاده ها در نزدیکی امفیلوکسیا در غرب یونان متوقف شده بود به بازرسی این کامیون اقدام و این اجساد را  کشف کردند.

این منبع اعلام کرد عوامل تحقیق این مسئله را که مهاجران دیگری در این کامیون کشف شوند رد نکردند و حتی این مسئله را مردود ندانستند که قاچاقچیان انسان اجساد برخی از مهاجران را مخفی کرده باشند.ب راساس نخستین عناصر تحقیق، قربانیان ایرانی بوده اند و تلاش می کردند به ایتالیا بروند.

یونان که در بخش شرقی اتحادیه اروپا قرار دارد مهم ترین گذرگاه مهاجران غیر قانونی از آسیا و آفریقا به سوی غرب محسوب می شود.بنابر اعلام بخش یونانی کمیساریای عالی آوارگان ملل متحد، فقط در مرز زمینی یونان با ترکیه که با رودخانه اوروس در شمال شرقی مشخص شده است ، چهل وچهار مهاجر از آغاز سال غرق شده اند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد