ارزانترین اکانت های ربات کلش با 50 درصد تخفیف
★ دست‌کم 16 هزار شهرک‌نشین اسرائیلی کشته خواهند شد - ★★★™Google★★★

★ دست‌کم 16 هزار شهرک‌نشین اسرائیلی کشته خواهند شد

سه‌شنبه 2 آذر‌ماه سال 1389 ساعت 10:44 ب.ظ


«بررسی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده، نشان می‌دهد در آینده‌ای نه چندان دور، زلزله‌ای به قدرت 7.5 درجه ریشتر در سرزمین‌های اشغالی رخ خواهد داد که بر اثر آن، دست‌کم 16 هزار شهرک‌نشین اسرائیلی کشته خواهند شد.»
آفتاب: «بررسی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده، نشان می‌دهد در آینده‌ای نه چندان دور، زلزله‌ای به قدرت 7.5 درجه ریشتر در سرزمین‌های اشغالی رخ خواهد داد که بر اثر آن، دست‌کم 16 هزار شهرک‌نشین اسرائیلی کشته خواهند شد.» 

جمله بالا را روزنامه اسرائیلی«معاریو» منتشر کرده و در ادامه می نویسد: پس از اعلام این احتمال از سوی کارشناسان، پارلمان اسرائیل (کنست) روز گذشته دوشنبه نشست اضطراری و مهمی برگزار کرد.

«معاریو» در ادامه افزود: متأسفانه این مسأله در بودجه ای که برای سال 2011 - 2012 بسته شده، در نظر گرفته نشده است. از همین روی، بدون شک، در صورت وقوع چنین زلزله‌ای با مشکل جدی روبه‌رو خواهیم شد.

بررسی‌ها نشان داده است که مرکز این زلزله 7.5 ریشتری، منطقه «بیت شان» در شمال سرزمین‌های اشغالی خواهد بود.

این روزنامه همچنین نوشت: پیش‌بینی شده، علاوه بر 16 هزار کشته، بیش از 6 هزار شهرک‌نشین هم زخمی شوند و بیش از 377 هزار نفر خانه‌های خود را ترک کرده و آواره شوند. افزون بر این ده‌ها هزار ساختمان
پیش‌بینی شده، علاوه بر 16 هزار کشته، بیش از 6 هزار شهرک‌نشین هم زخمی شوند و بیش از 377 هزار نفر خانه‌های خود را ترک کرده و آواره شوند.
و خانه نابود و دست کم بیست هزار ساختمان هم آسیب جدی و جزیی خواهند دید.

بر پایه این گزارش، اما ترس از فروپاشی و نابودی، تنها در شکل زلزله احتمالی برای اسرائیلی‌ها به یک کابوس تبدیل نشده است. آنها این موضوع را در فیلمی جنجال‌برانگیز نیز برای خود متصور شده‌اند.

«یاران کووتوری»، کارگردان اسرائیلی در آخرین فیلم خود که «2048» نام دارد، پیش‌بینی کرد که در سال 2048 اسرائیل بدون هرگونه درگیری و خونریزی نابود خواهد شد و بار دیگر یهودیان جهان دوران آوارگی تاریخی خود را از سر خواهند گرفت.

به گزارش «المحیط»، در آغاز این فیلم، نقشه جهان بدون اسرائیل نمایش داده می شود و در منطقه فلسطین، تنها گروهی از اعراب و اندکی از «یهودیان اشکنازی» در آن ساکن هستند و پس از آن، بخشی از اعلامیه «هرتزل» در پس زمینه این فیلم به نمایش گذاشته شده و رفته رفته، موجودیتی یهودی بر پایه تعالیم «یهوه» (خدای موهوم یهودیان) و سخنان «هرتزل» در آنجا ساکن و برای خود مالکیتی قایل شده و دولتی راه اندازی می کنند و ... .

نکته جالب این فیلم آن است که در تشکیل این دولت، هیچ قدرتی دخالت نداشته و تنها یهودیان این منطقه بر اساس نداهای آسمانی حکومت تشکیل می‌دهند و در سال‌های منتهی به سال 2048 و با نابودی تدریجی نسل یهودیان، دولت اسرائیل به خودی خود نابود و بار دیگر نقشه اسرائیل از نقشه پاک خواهد شد.

در این فیلم همچنین تأکید می‌شود که یهودیان اسرائیل، مأموریتی تاریخی برای تشکیل حکومت دارند و هیچ مسئولیتی در تداوم آن ندارند؛ بنابراین، نابودی آن نیز جبر تاریخی است، همان‌گونه که حضور یهودیان در سرزمین‌های اسلامی و عربی جبر تاریخی بوده است.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد