ارزانترین اکانت های ربات کلش با 50 درصد تخفیف
★ تاکید تاج به پیروزی مقابل ژاپن و پرداخت پاداش به بازیکنان - ★★★™Google★★★

★ تاکید تاج به پیروزی مقابل ژاپن و پرداخت پاداش به بازیکنان

دوشنبه 1 آذر‌ماه سال 1389 ساعت 07:38 ب.ظ
شما بازیکنان آماده شده اید برای اثبات توانمندی های خود و قهرمانی که بدون مسابقه محکم و داوری خوب این امر عملی نیست.اتفاقا ژاپن ضعف هایی درخط میانی و دروازبانی دارد که ما در همان نقاط مزیت داریم.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال به بازیکنان تیم امید تاکید کرد مقابل ژاپن برای سرافرازی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی به پیروزی برسند.

به گزارش فارس، نشست کادر فنی و بازیکنان تیم امید با مهدی تاج، نایب رئیس اول و سخنگوی فدراسیون بعد از ظهر امروز برگزار شد که غلامحسین پیروانی، سرمربی تیم در خصوص آنالیز بازی های ژاپن مواردی را مطرح کرد و نقاط ضعف و قوت بازیکنان را گوشزد کرد و توصیه های فنی را برای بازیکنان تشریح و از حمایت های فدراسیون،کمیته ملی المپیک و نایب رئیس اول فدراسیون تقدیر و تشکر کرد.


در ادامه نشست مهدی تاج خطاب به ملی پوشان گفت: تا این لحظه وضع تیم از نظر نتیجه، انضباط تیمی و اخلاق که برای ما بسیار مهم است،رضایت بخش بوده است.به نظر من ما در هر بازی نسبت به بازی های گذشته کامل تر و با تجربه تر به رقابت می پردازیم.انضباط و رعایت مسائل اخلاقی تیم امید در دهکده زبانزد همه ایرانیان است.

وی افزود:به نظر من فوتبال زیبا و پرنشاط قابل قبول همه بوده و مردم آن را می پسندند.به خصوص وقتی که مقابل ژاپن باشد .هر بازی در مسابقات آسیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است و نباید برای من و شما فرقی کند که با چه تیمی بازی می کنیم.

شما بازیکنان آماده شده اید برای اثبات توانمندی های خود و قهرمانی که بدون مسابقه محکم و داوری خوب این امر عملی نیست.اتفاقا ژاپن ضعف هایی درخط میانی و دروازبانی دارد که ما در همان نقاط مزیت داریم.

سخنگوی فدراسیون در پایان در جمع ملی پوشان گفت:

مهم نیست که چه کسی گل می زند.مهم گل زدن و پیروز شدن و را هیابی به مرحله فینال است .ما باید پیروز این دیدار باشیم تا به سرافراز یهای کاروان ایران در شانزدهمین دوره رقابت های آسیایی گووانگجو کمک کنیم.به نظر من ضریب دقت و گذشت در این بازی توسط بازیکنان باید به حد بالای خود برسد.

پس از پایان صحبت های کادر فنی نایب رئیس اول،مهدی تاج پاداش بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کرد.

ملی پوشان پس از جلسه، دیدار دو تیم ژاپن و تایلند را آنالیز کردند.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد